Informacje i regulaminy różnego typu konkursów

Regulaminy konkursów organizowanych w roku szkolnym 2016/2017

Zachęcamy do udziału!

KLAPS to ogólnopolski konkurs filmowy organizowany już po raz dziewiąty przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy, skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 24 lat. Filmy są oceniane w 4 kategoriach: film fabularny, reportaż, teledysk i animacja.
Konkurs otrzymał patronat m. in. Ministerstwa Edukacji Narodowej, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej czy Międzynarodowego Festiwalu Camerimage, co poświadcza wysokie walory edukacyjne i artystyczne przedsięwzięcia. Wśród patronów medialnych Konkursu znajdują się m. in. TVP Kultura, Gazeta Wyborcza i Radio Eska.

Finaliści spędzą w Bydgoszczy dwa dni od 25 do 26 maja 2017 r. – obejrzą stworzone przez rówieśników produkcje, poszerzą swoją wiedzę i umiejętności podczas warsztatów filmowych, spędzą wieczór w dobrym towarzystwie oglądając nagrodzone w poprzednich edycjach filmy pod gołym niebem. Laureaci i finaliści konkursu zostaną nagrodzeni podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 26 maja 2017 r. Nagrody zostaną przyznane w czterech głównych kategoriach, wręczona będzie również nagroda Grand Prix, której laureata wybiera publiczność.

W poprzedniej edycji do konkursu przystąpiło aż 191 filmów na bardzo wysokim poziomie. Chcielibyśmy, aby ta liczba nieustannie rosła. Naszym celem jest dotarcie z informacją o konkursie do jak największej liczby osób zainteresowanych kulturą i sztuką, dlatego zwracamy się z prośbą o umieszczenie na Państwa stronie internetowej informacji o IX Ogólnopolskim Konkursie Filmów Amatorskich KLAPS.

Pod tymi linkami znajdziecie Państwo: plakat regulamin KLAPS-a.

Zgłoszenia przyjmujemy do 05.05.2017!

Więcej informacji na https://www.kfaklaps.pl oraz https://www.facebook.com/kfaKLAPS

plakat-ii-edycja

regulamin-konkursu-ii-edycja

zalacznik-nr-1-zolnierze-wykleci