Zajęcia dodatkowe 2018/2019

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Lp.

 

Rodzaj zajęć

 

Osoba prowadząca

 

Termin

1. Zajęcia. rekreacyjno-sportowe

 

Albrycht Kazimierz Poniedziałek godz. 15.15-16.00

 

2. Zajęcia dodatkowe  z matematyki kl. III a

 

Bartnik  Urszula Piątek godz. 7.15-8:00
3. Koło dziennikarskie/

Koło miłośników literatury

 

Białowąs Renata Czwartek 14.30-15.15

Piątek 14.30-15.15

4. Przygotowanie do matury
z historii

 

Borowik Agnieszka Poniedziałek 15.05-15.50 – wg. potrzeb uczniów
5. Zajęcia dodatkowe z biologii

 

Dobrzańska Renata Poniedziałek 8 godz. lekcyjna
6. Klub miłośników sztuki / przygotowanie do matury
z WOS-u

 

Gajak Magdalena Czwartek 14.30- wg. potrzeb uczniów
7. Konsultacje językowe dla maturzystów

 

Grabny Marta Poniedziałek 14.30-15.15
8. Podstawy rysunku
z architektury

 

Hapunik  Agata Czwartek 15.15
9. Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

 

Jarkiewicz Ewa Czwartek 7.15- wg. potrzeb uczniów
10. Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

 

Kapałka – Czerwik  Diana Wtorek 8.00-9.30
11. Zajęcia techniczne Kłak  Szczepan Wtorek 14.30-15.10 – wg. potrzeb uczniów

 

12. Redakcja strony internetowej

 

Kołodziej Magdalena Czwartek 14.20-15
13. Koło dziennikarskie

 

Kołodziej –Dudek Agnieszka Czwartek 14.30-15.15
14. Koło j. niemieckiego

 

Kozłowska Ewa Czwartek 15.15-16.00
15. Konsultacje z chemii

 

Krawczyk Sylwia Piątek 8.00-8.45
16. Koło literackie

 

Królikowska Ariona Piątek 14.30-15.15,  dwa razy  w miesiącu
17. Koło polonistyczne Krysian Iwona Wtorek 13.25-14.10- wg. potrzeb uczniów
18. Konsultacje z  j. angielskiego

 

Kucharska Dominika Piątek 7.10-7.55
19. Konsultacje z  j. niemieckiego Lecińska  Agnieszka Czwartek 13.30-14.00

 

20. Koło geograficzne Lewicka Agnieszka Poniedziałek 7.15-8.00

 

21. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

 

Łukasik Olga Poniedziałek 15.20-16.05
22. Zajęcia muzyczne Marlińska  Dorota Piątek 14.30-15.15- wg. potrzeb uczniów
23. Zajęcia. rekreacyjno-sportowe

 

 

Najdek – Białas   Danuta Czwartek 15.10-16.10
24. Zajęcia wyrównawcze z j. francuskiego Osicka Agnieszka Czwartek 14.20-15.05- wg. potrzeb uczniów

 

25. Krąg biblijny

 

Grzegorz Pasztaleniec Wtorek 11.30-12.20
26. Warsztaty „Jak radzić sobie ze stresem”

 

Radlak Katarzyna Wtorek od godz. 15- 2x w miesiącu – wg. potrzeb uczniów
27. Zajęcia dodatkowe z historii

 

Rygalik – Wieżgowiec Teresa Poniedziałek 14.25-15.10
28. Koło polonistyczne

 

Skrzypczyk – Gałkowska Iwona Poniedziałek 13.30-14.15
29. Teatr profilaktyczny

 

Sobieska Justyna Środa 13.00-14.00
30. Zajęcia wyrównawcze

 

Sosnowski Artur Środa 14.25-15.10
31. Wideokonf. według potrzeb

 

Śliwoń Małgorzata Poniedziałek 14.00-15.00
32. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

 

Wieczorek Agnieszka Czwartek 8.00
33. Zajęcia wyrównawcze/ przygotowanie do matury

 

Wojnowska Beata 1 x w miesiącu poniedziałek 14.00-15.30
34. Zajęcia wyrównawcze/ przygotowanie do matury

 

Wojtasik Grażyna Wtorek, środa 15.15-16.00
35. Zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki

 

Zarębska Agnieszka Wtorek 14.20-15.05