„ Koniec roku szkolnego 2018/19”

19 czerwca 2019r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19.

Był to szczególny dzień, w którym żegnaliśmy ostatni rocznik gimnazjum – we wrześniu w murach naszej szkoły będą się uczyć tylko licealiści.

Uczniów gimnazjum, którzy w nowym roku szkolnym rozpoczną naukę w wybranych szkołach średnich, zachęcaliśmy do pozostania z nami. Pani Dyrektor oraz wychowawcy klas wręczyli nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom, a rodzicom – listy gratulacyjne.

Pani Dyrektor w ciepłych słowach podziękowała wszystkim pedagogom za pracę w mijającym roku szkolnym. Życzyła wszystkim udanego wypoczynku, zaznaczając, by podczas wakacji pamiętać o bezpieczeństwie.

Uroczystość zakończenia roku uświetniło przedstawienie w wykonaniu klasy Ia.  Autorski scenariusz uroczystości stworzyli uczniowie pod kierunkiem pani Renaty Białowąs oraz pani Agnieszki Borowik.