OWOCOWY DZIEŃ 30 STYCZNIA 2019

30 STYCZNIA 2019–„OWOCOWY DZIEŃ”

Owoce mango chcą tańczyć tango,
Awokado wprost przepada za lambadą.
Znam maracuję, która rapuje
I banana, który tańczy wciąż kankana…”

2

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do obchodówOWOCOWEGO DNIA”w środę 30 stycznia 2019r.

Zachęcamy każdego ucznia do przyniesienia w tym dniu owoców do szkoły. Dowolny owoc zjedzony na danej lekcji zwalnia Was z pytania.

Weźcie udział w konkursie na najciekawszą i najapetyczniejszą owocową dekorację.  Przygotujcie też informacje o wartościach odżywczych owoców, z których zrobicie fantazyjne dekoracje.

Nad obchodami „OWOCOWEGO DNIA”w naszej szkole honorowy patronat objęła pani Dyrektor Ilona Walczak-Dądela oraz Natur House Częstochowa,który dla zwycięzców konkursu przygotował ciekawe nagrody.

Pochwalcie się i podzielcie swoimi kulinarnymi i artystycznymi zdolnościami!!!

3

ŻYCZYMY SMACZNEJ ZABAWY !!!

UWAAAGA!!!

Zapraszamy 3 osobowe zespoły klasowe do udziału w konkursie na najapetyczniejszą i najciekawszą dekorację owocową.

Na 5 godzinie lekcyjnej w środę 30 stycznia /jadalnia/ uczniowie będą mogli wykazać się pomysłowością i talentami artystycznymi próbując swych sił w czasie wycinania z owoców fantazyjnych dekoracji.

Po 5  godzinie lekcyjnej klasy prezentują swoje owocowe dzieła w jadalni – ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU.

Prosimy nauczycieli o wyrozumiałość dla uczniów w środę, 30 stycznia 2019r.  Przyniesienie i spożycie owoców na lekcji w tym dniu zwalnia uczennicę/ucznia z pytania.

1

Dziękujemy…

Koordynator programu „Trzymaj Formę”

Danuta Najdek-Białas