III Miejski Konkurs Recytatorski „Ja i moja ojczyzna”

III Miejski Konkurs Recytatorski Ja i moja ojczyzna – wyniki

Jury w składzie: Grzegorz Papalski – zastępca dyrektora w Samorządowym Ośrodku Doskonalenia w Częstochowie, Agnieszka Grudzińska – konsultant w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie i Ewa Skowronek – specjalista ds. promocji i sprzedaży Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie zdecydowało, że w kategorii uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych i uczniów gimnazjów laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Julia Nocuń (Szkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie),

Patrycja Olak (Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie),

II miejsce – Karolina Szwejda (Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie),

III miejsce – Małgorzata Maroszek (Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie).

Wyróżnienia w tej otrzymali:

Maciej Rogoziński (Szkoła Podstawowa nr 33 w Częstochowie),

Magdalena Lizak (Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie),

Maja Kałwak (Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie).

W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Piotr Knapik (IX LO im. C.K. Norwida w Częstochowie),

II miejsce – Emilia Jaworska (ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu),

III miejsce – Katarzyna Nowakowska (I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie).

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Marcin Dziadkiewicz ( ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu),

Alicja Karpik ( IV LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie),

Julia Ciemięga (VIII LO Samorządowe w Częstochowie).

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Uroczyste wręczenie nagród i występy zdobywców I miejsc odbędą się podczas uroczystej gali podsumowania projektu „OD PRZEDSZKOLAKA DO STARSZAKA – ZA WOLNOŚĆ NASZĄ I WASZĄ” w dniu 9 listopada 2018 r.