JASEŁKA W KOŚCIELE

W niedzielę, 14.01.2018r. o godzinie 17:30 w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętej Jadwigi Królowej wystawione zostały jasełka w wykonaniu uczniów klasy III A gimnazjum przy współudziale klas: III B i III C gimnazjum oraz klasy II A liceum. Przedstawienie zgromadziło bardzo wielu parafian, rodziców naszych uczniów oraz mieszkańców różnych  rejonów Częstochowy. Pięknie śpiewane kolędy i znakomicie wykonane role aktorskie zostały wynagrodzone licznymi brawami, a na końcu owacjami na stojąco.

mgr Katarzyna Kocemba-Brol

Obraz w treści 2

Obraz w treści 1

Obraz w treści 4

Obraz w treści 3

Obraz w treści 5

Obraz w treści 7

Obraz w treści 3

 

Obraz w treści 5

Obraz w treści 2

Obraz w treści 11

Obraz w treści 6

Obraz w treści 8

Obraz w treści 9

Obraz w treści 1

Obraz w treści 12

Obraz w treści 10