Dzień Sportu Szkolnego

30 maja 2017r. odbył się w naszej szkole Dzień Sportu Szkolnego zorganizowany przez Samorząd Uczniowski oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Punktualnie o 9.00 pięcioosobowe reprezentacje klas przystąpiły do rozgrywek sportowych. Przy bardzo sprzyjającej pogodzie odbyły się rozgrywki : piłki nożnej, piłki siatkowej, rzutowy konkurs  koszykówki oraz przeciąganie liny. Przy bardzo  motywującym dopingu zawodnicy z poszczególnych klas pokazali swoje sprawnościowe  umiejętności oraz sportową determinację.

Rozgrywki piłki siatkowej:

klasy pierwsze – I miejsce klasa IA

klasy drugie -I miejsce klasa 2C

klasy trzecie -I miejsce klasa 3A

 

Klasyfikacja końcowa z podziałem  wg roczników:

Klasy I:

I miejsce klasa 1a

II miejsce klasa 1b

III miejsce klasa 1c

 Klasy II:

I miejsce klasa 2 a

II miejsce klasa 2 b

III miejsce klasa 2c

 Klasy III:

I miejsce klasa III a

II miejsce klasa III b

III miejsce klasa III c

Najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej –  tytuł MVP wszystkich konkurencji i I miejsce  zdobyła klasa III a w składzie : Maksymilian Fojtar, Piotr Małasiewicz, Jakub Lizoń, Barek Witek,  II miejsce zajęła klasa Ia., III miejsce – klasa 2a.

Ponad czterogodzinne  zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień każdego roku szkolnego.

mgr Ewa Chądzyńska

SAM_2078 SAM_2079 SAM_2076 SAM_2075 SAM_2072 SAM_2068 SAM_2060 SAM_2059 SAM_2057 SAM_2056