Moja pasja, mój zawód

II edycja Konkursu Powiatowego na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód” pod patronatem Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie

    30.11.016 r. w budynku Gimnazjum nr 12 im. Jana Matejki, ul. Okólna 31/39 w Częstochowie komisja konkursowa dokonała oceny prac plastycznych.  Na konkurs wpłynęło 10 prac wykonanych w technice przestrzennej i 62 prace w technice płaskiej.

Komisja biorąc pod uwagę następujące kryteria: walory estetyczne pracy, trud włożony w jej wykonanie, dobór technik plastycznych oraz zgodność pracy z tematyką konkursu postanowiła do II etapu konkursu zakwalifikować m.in. ucznia naszej szkoły: Janka Gajlewicza z klasy III c za wykonanie pracy pt. „ DRIFT”. Trzymamy kciuki za II etap konkursu, który odbędzie się 9 grudnia 2016r. w Gimnazjum nr 12. Życzymy powodzenia J