CZYTAJ.PL

CZYTAJ.PL

Darmowe czytanie i słuchanie przez 30 dni

Czytaj PL to największa akcja czytelnicza w kraju – w tym roku obecna aż w 16 miastach Polski – także w Częstochowie! Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednym z ponad 600 plakatów na przystankach komunikacji miejskiej w całym kraju. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć takie hity, jak superprodukcja „Lśnienie” Stephena Kinga, „Inne pieśni” Jacka Dukaja, „Millenium” Davida Lagercrantza, „Trawers” Remigiusza Mroza, „Ósme życie” Nino Haratischwili czy biografia Elona Muska, twórcy Tesli i SpaceX.

Akcja promocyjna pt. „CzytajPL” – edycja listopad 2016 trwa od 2 do 30 listopada i jest w 100% darmowa!

http://czytajpl.pl/#akcja

Akcja polega na udzieleniu Uczestnikom Akcji nieodpłatnego i ograniczonego czasowo dostępu do określonej liczby Publikacji Elektronicznych (tj. e-booków i/lub audiobooków), na warunkach określonych poniżej w regulaminie:

http://czytajpl.pl/regulamin.html.

Zachęcam do włączenia się do akcji.

nauczyciel – bibliotekarz

mgr Alina Grabna