Rok szkolny 2011/2012

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  1. Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO 2011”
    – Dominika Wolska IIIc – I miejsce w województwie
  2. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z J. Angielskiego „OLIMPUS”
    – Kacper Pudło – tytuł laureata – III miejsce
    – Klaudia Szatraj – tytuł lauraetki – V miejsce
    – Matra Toborek – tytuł laureatki – IX miejsce

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii –
    – Zuzanna Bartkiewicz, Karolina Dłubak, Klaudia Grabowska, Martyna Michniowska, Dominika Wolska III c – laureat
    – Patrycja Kossakowska III b – laureat
  2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii
    – Kacper Surma – finalista
  3. VII Wojewódzki Konkurs Bibliotekarski „Biblioteka, Kultura, Literatura”
    – Kalina Zych, Wiktoria Darocha II c – wyróżnienie

 

KONKURSY POWIATOWE

  1. IV Powiatowy Konkurs pt. „U źródeł kultury europejskiej”
    – Dominika Wolska III c – III miejsce
  2. Powiatowy Konkurs Językowy „POLIGLOTA”
    – Wiktoria Darocha – wyróżnienie
  3. VIII Powiatowy Konkurs „Wiedza o Książce i Bibliotece”
    – Wiktoria Darocha, Kalina Zych III c – II miejsce
  4. Powiatowy Konkurs o Józefie Piłsudskim
    w kategorii historyczno-literackiej, pod honorowym patronatem
    Związku Piłsudczyków w Częstochowie
    – Wiktoria Darocha III c – III miejsce
  5. Liga Ochrony Przyrody w przedszkolu, szkole i środowisku w roku szkolnym 2010/2011” – Zuzanna Bartkiewicz, Karolina Dłubak kl. III c – I miejsce
  6. Konkurs (V edycja) na Prezentację Multimedialną „Wszystko o bibliotece” – Paulina Marszał, Marta Toborek kl. III c – I miejsce
  7. Powiatowy Konkurs „Czy wiesz co jesz?”
    – Zuzanna Bartkiewicz III c – III miejsce
  8. Powiatowy Konkurs Językowy „Grammar Master”
    – Patrycja Kossakowska III b – I miejsce
  9. Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny „O gęsie pióro Mikołaja Reja”
    – Wiktoria Darocha III c – I miejsce
    – Konrad Pawlus III a – II miejsce

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

  1. XI Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich „CULTURE GENIUS”
    I miejsce – Marta Toborek Gim nr 5
    II miejsce – Łukasz Kowalik Gim nr 5
    III miejsce – Julia Bednarska Gim nr 3
  2. Międzygimnazjalny Konkurs „Gala Czytelniczo – Medialna 2012” – Kamila Łukasik, Sara Leszczyńska, Patrycja Janicka kl. I b – I miejsce

 

KONKURSY SZKOLNE

  1. Szkolny Konkurs Ortograficzny
    – Patrycja Kossakowska – III b – I miejsce
    – Michał Maruszczak – II b i Mateusz Hennik – II a – II miejsce
    – Marta Przytulska – III c – III miejsce
  2. Szkolny Konkurs „Z chemią za pan brat”
    Kat. Klasy II
    – Mateusz Hennik II a – I miejsce
    – Rafał Kała IIb – II miejsce
    – Tomasz Ognik II a – III miejsce
    Kat. Klasy III
    – Patrycja Kossakowska III b – I miejsce
    – Justyna Wojtasińska III b – II miejsce
    – Patrycja Brożyńska III b – III miejsce
  3. Konkurs matematyczny dla uczniów klas drugich „Poszukujemy Pitagorasa”
    – Tomasz Ognik II a – najlepszy wynik
  4. Szkolny Konkurs krajoznawczy o krajach niemieckojęzycznych
    – Mateusz Rurarz II a – I miejsce
    – Dominik Jakus II a – II miejsce
    – Igor Wojnowski II c – III miejsce
  5. Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Pierwszych „Jeden z Dziesięciu”
    – Łukasz Kowalik I b – I miejsce
    – Kamila Łukasik I b – II miejsce
    – ………….. I b – III miesce
  6. I Edycja Szkolnego Konkursu Geograficznego „Podróże bez paszportu, czyli rzecz o … Czrnym Lądzie”
    – Alicja Krajewska II c – I miejsce
    – ………….. – II miejsce
    – ………….. – III miejsce