Rok szkolny 2008/2009

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  1. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego – „OLIMPUS” – sesja jesienna –laureat – Monika Pytlak
  2. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z j. angielskiego – „Olimpus”, sesja jesienna – laureatka – Paulina Zarycka
  3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin” z chemii –wyróżnienie –Jakub Błaszczyk, Michał Bednarski, Michał Mokrzycki
  4. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin” z geografii –wyróżnienie –DamianSzmidel
  5. Ogólnopolski Konkurs MIX 2009 – historia –laureatPawełGurbała
  6.  III Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „SanctaMaria”konkurs plastyczny –I miejsce– AgnieszkaBudzynowska
  7.  III Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „SanctaMaria”konkurs plastyczny –II miejsce –Magdalena Pardela
  8.  III Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „SanctaMaria”- konkurs muzyczny –II miejsce– Małgorzata Olejnik
  9. III Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „SanctaMaria”- konkurs literacki –II miejsce– Alicja Stępień
  10. Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Chemii „OLIMPUS” – Michał Mokrzycki kl. II b
  11. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „I ty bądź czytelny” – Irena Fikier kl. I a
  12. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Ortograf” – Alicja Stępień kl. II a, Piotr Lizoń kl. III c

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy – biologia –finalista– Aleksandra Kowalczyk
  2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy – biologia –finalista– Jakub Świątek

KONKURSY POWIATOWE

  1. VII Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny „O gęsie pióro Mikołaja Reja” –
    III miejsce – Paulina Zarycka, wyróżnienie-Aleksandra Kowalczyk
  2. II Powiatowy Konkurs na Najlepszą Prezentację Multimedialną „Wszystko o bibliotece” – I miejsce – Ewa Ratuszyńska
  3. Powiatowy Konkurs Dziennikarski kategoria – REPORTAŻ – III miejsce – Ewa Ratuszyńska, Alicja Stępień
  4. V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Książce i Bibliotece – I miejsce – Ewa Ratuszyńska, Klaudia Tyżlik
  5. XXII Edycja Konkursu Ogólnopolskiego „Mój las” – etap powiatowy – I miejsce – Alicja Stępień
  6. VI Powiatowe Mistrzostwa w Rozwiązywaniu Angielskich Krzyżówek i Łamigłówek – III miejsce – Jakub źwiątek
  7.  I miejsce dla Zespołu Redakcyjnego Gazety Szkolnej „Piątka” w konkursie na „Szkolną Gazetę z dodatkiem Ekologicznym” pod redakcją Ewy Ratuszyńskiej kl. III a
  8.  II miejsce w IV Powiatowym Turnieju Ekologicznym „Ekologia na poważnie i wesoło” – Karolina Kowalczyk, Aleksandra Kowalczyk, Agnieszka Żołędziewska kl. III a

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

  1. Poliglota – II miejsce – Ewa Ratuszyńska
  2. MiędzyszkolnyTurniejScrabble-II miejsce
  3. Międzyszkolny Turniej formacji Tanecznych „Lepsze taneczne marzenie niż uzależnienie” – III miejsce
  4. VII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich „Culture Genius” – II miejsce Anna Ossowska, III miejsce – Magda Mermer
  5. I miejsce w konkursie na „Gazetkę dla Mojej Rodziny” – Marta Serdiuk kl. I a
  6. III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno – literackim pt. „Bohater literacki wszech czasów” – Katarzyna Mstowska kl. I a
  7. III miejsce w XI Częstochowskim Przeglądzie Gazet Szkolnych dla Redakcji Gazety Szkolnej „Piątka”