Rok szkolny 2007/2008

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  1. 1.Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego – sesja jesienna – „OLIMPUS”  –laureat – Paweł Złotowski, Stanisław Foremny
  2. 2.Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego – „OLIMPUS” –
    sesja wiosenna –laureat –Paweł Złotowski
  3. 3.XII Ogólnopolski Konkurs na pracę Literacką Wyróżnienie – Aleksandra Szkoda, Klaudia Jeleń, Karolina Musiał, Kamila Sypek, Alicja Stępień
  4. 4.Ogólnopolski Konkurs Muzyczny „Kolędy i pastorałki 2008” –I miejsce– Jacek Boratyński
  5. 5.Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2008 –wyróżnienie – Michał Bardziński

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – laureat – Paweł Złotkowski, finalista – Stanisław Foremny
  2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii – laureat – Anna Frejlich
  3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii – laureat – Paweł Złotkowski
  4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – laureat – Marta Woźniakowska
  5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – finalista – Paweł Złotkowski
  6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego – finalista – Stanisław Foremny
  7. Wojewódzki Konkurs z Edukacji Czytelniczej i Medialnej – I miejsce – Paulina Zarycka
  1. 8.Turniej Wiedzy- II miejsce – Ines Miszczak
  2. 9.Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii” – II miejsce – Paweł Złotkowski

KONKURSY POWIATOWE

  1. IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Książce i Bibliotece – III miejsce – Ewa Ratuszyńska, Paulina Zarycka
  2. VI Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny „O gęsie pióro Mikołaja Reja” –
    I miejsce – Paweł Złotkowski, III miejsce – Jacek Boratyński
  3. Powiatowy Konkurs „Między fizyką a chemią pół żartem pół serio” – II miejsce – Agata Spytkowska, Marta Woźniakowska, Ines Miszczak
  4. Powiatowy Konkurs Historyczny „Czasy Oświecenia” – I miejsce – Grzegorz Kusiński
  5. Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej – I miejsce – Boratyński Jacek, III miejsce – Agnieszka Dzieciaszek
  6. Powiatowy Konkurs Ekologiczny „80 lecie LOP” – wyróżnienie – Marta Woźniakowska
  7. Konkurs Wojewódzki z Edukacji Czytelniczej i Medialnej – etap powiatowy – I miejsce – Ewa Ratuszyńska, II miejsce – Paulina Zarycka
  8. Konkurs na „Szkolną Gazetę Ekologiczną” dla redakcji gazety szkolnej „Piątka” – I miejsce
  1. 9.X Częstochowski Przegląd Gazet- dla redakcji gazety szkolnej „Piątka”
    II miejsce
  2. 10.Powiatowy Konkurs Fotograficzny „TAK TO WIDZĘ” – II- Adam Kaniowski, wyróżnienie – Ewa Ratuszyńska
  3. 11.V Regionalny Konkurs Językoznawczy „Z Norwidem ku poprawnej polszczyźnie” –
    IV- Paweł Złotkowski

KONKURSY MIĘDZYGIMNAZJALNE

  1. V Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Piękno poezji i prozy renesansowej” –
    I miejsce – Ines Miszczak
  2. IV Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Moje miasto i mój region” – wyróżnienie – Małgorzata Olejnik
  3. VI Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich „Culture Genius” – wyróżnienie – Joanna Bardzińska
  4. Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny na najlepszą prezentację multimedialną –
    II miejsce – Igor Chełmicki
  5. Międzyszkolny Konkurs na najlepszą prezentację multimedialną „Wszystko o bibliotece” – I miejsce – Ewa Ratuszyńska
  6. „Gala czytelniczo – medialna” – I miejsce – Alicja Stępień, Karolina Gonera, Aleksandra Karniewska