Rok szkolny 2009/2010

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY” 2010 – Jakub Błaszczyk kl. II b
  2. IV Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria”- konkurs literacki – III miejsce- Agata Stępnik – kl. II a
  3. XIV Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką – wyróżnienie – Wiktoria Darocha kl. I c, Irena Fikier kl. II a,
    Agata Stępnik kl. II a, Alicja Stępień – kl. III a
  4. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z Chemii – laureat – Michał Mokrzycki – IIIb
  5. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z Chemii – wyróżnienie- Kacper Fąfrowicz – Ic
  6. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z Chemii – wyróżnienie – Aleksandra Binek – IIIb
  7. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z Chemii – wyróżnienie – Karol Pałucha – Ic
  8. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego – „OLIMPUS” – sesja jesienna -laureat – Damian Szmidel – II b
  9. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii – „OLIMPUS” – sesja jesienna -laureat – Karol Pałucha – I c

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii – laureat – Michał Mokrzycki – III b

 

KONKURSY POWIATOWE

  1. III Powiatowy Konkurs Matematyczno-Ekonomiczny „Giełda papierów wartościowych – IV miejsce Damian Szmidel, Katarzyna Głogowska – kl. II b
  2. I Powiatowy Konkurs Poświęcony Twórczości Jana Pawła II – wyróżnienie – Katarzyna Mstowska – kl. II a i Marta Przytulska – I c
  3. Konkurs na „Szkolną Gazetę z dodatkiem Ekologicznym” – I miejsce dla Zespołu Redakcyjnego Gazety Szkolnej „Piątka” w pod redakcją Marty Serdiuk i Moniki Pytlak – kl. II a
  4. I Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej i Recytowanej – kategoria poezja recytowana – III miejsce – Ewa Drogosz – kl. II a
  5. Konkurs Interpretacji Wierszy Haliny Poświatowskiej „Ogród poezji” – II miejsce – Ewa Drogosz – kl. II a, III miejsce – Irena Fikier – kl. II a
  6. Powiatowy Konkurs Historyczny „Czasy Oświecenia” – II miejsce – Irena Fikier – kl. II a
  7. Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Książkowy zawrót głowy” – II miejsce – Monika Pytlak kl. II a
  8. VII Powiatowe Mistrzostwa w Rozwiązywaniu Angielskich Krzyżówek i Łamigłówek – I miejsce – Michał Mokrzycki – kl. III b
  9. VIII Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny „O gęsie pióro Mikołaja Reja” – II miejsce – Alicja Stępień – III a
  10. III Powiatowy Konkurs na Najlepszą Prezentację Multimedialną „Wszystko o bibliotece” – I miejsce – Martyna Michniowska Ic
  11. Powiatowy Konkurs Multimedialny zorganizowany podczas XVI edycji Warsztatów Samorządowych przeprowadzonych pod hasłem:
    „Moja Ojczyzna mała i duża” – I miejsce – Tomasz Dymiński III a

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

  1. Konkurs na Wywiad Prasowy „Częstochowianie – Ciekawe Osobowości, Interesujące Historie” – III miejsce – Marta Serdiuk – kl. II a, Monika Pytlak – kl. II a
  2. I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – I miejsce – Patrycja Kossakowska – kl. I b
  3. VII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Piękno poezji renesansowej” – III miejsce – Agata Stępnik – IIa
  4. VI Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich „Culture Genius” – I miejsce – Konrad Piech – IIa, III miejsce – Jakub Pogłodziński – IIa, Igor Grochowina – wyróżnienie – IIa
  5. VIII Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego „Sprawdź swój angielski” – IV miejsce – Michał Mokrzycki – IIIb
  6. VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej – II miejsce – Katarzyna Mstowska IIa, wyróżnienie – Monika Pytlak IIa
  7. Konkurs Międzygimnazjalny „Gala Czytelniczo-Madialna” – III miejsce- Wioletta Błaszczyk,
    Martyna Michniowska, Kalina Zych – Ic

 

KONKURSY SZKOLNE

  1. Szkolny Konkurs Czytelniczy „Bohaterowie naszych lektur” – I miejsce – Monika Pytlak – kl. II a, II miejsce – Marta Serdiuk – kl. II a, III miejsce – Alicja Stępień – kl. III a
  2. Szkolny Konkurs Ekologiczny „Bliżej natury” – I miejsce – Michał Mokrzycki – III b, II miejsce – Zuzanna Psiuk – I b, III miejsce – Aleksandra Binek – III b, Kamil Brewczyński – III a, Irena Fikier – II a, Michał Łukasik – III a.
  3. Szkolny Turniej Matematyczny „Jeden z dziesięciu” – I miejsce – Karol Pałucha – I c, II miejsce – Konrad Pawlus – Ia, III miejsce – Radosław Chojnacki – I a
  4. Szkolny Konkurs dla klas II – „Powszechność zjawiska ruchu w przyrodzie”– I miejsce – Jakub Błaszczyk – IIb, II miejsce – Igor Grochowina – IIa, III miejsce – Konrad Piech – IIa
  5. Szkolny Konkurs Chemiczny „Z chemią za pan brat”–
    Klasy II- I miejsce- Igor Grochowina IIa, II miejsce- Piotr Wawrzak IIb, III miejsce- Irena Fikier IIa
    Klasy III- I miejsce- Aleksandra Binek i Michał Mokrzycki IIIb, II miejsce- Cezary Kapkowski IIIb,
    III miejsce- Dawid Kowalczyk IIIa
  6. Szkolny Konkurs Ortograficzny – I miejsce- Filip Świerczyński Ib, II miejsce- Alicja Stępień IIIa,
    III miejsce – Patrycja Kossakowska- Ib
  7. Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II- „Poszukujemy Pitagorasa”– I miejsce- Grochowina Igor IIa,
    II miejsce- Szmidel Damian IIb, III miejsce- Kolmasiak Anna IIa
  8. Szkolny Konkurs „Anioły małe i duże” – I miejsce – Aleksandra Binek – IIIb, II miejsce – Jakub Błaszczyk – II b,
    III miejsce – Alicja Stępień – III a, wyróżnienie – Katarzyna Głogowska – II b
  9. Szkolny Konkurs na „Najładniejszą kartkę świąteczną” – I miejsce – Łukasz Janus – I b, II miejsce – Joanna Marszałek – II b,
    III miejsce – Dominika Wolska – I c, wyróżnienie – Dawid Kowalczyk – III a
  10. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego – I miejsce – Patrycja Kossakowska – Ib