Adrian Franc

W czwartek 26 lutego 2015r. gościliśmy w naszej szkole na zaproszenie pani Danuty Najdek – Białas, wyjątkowego człowieka – ADRIANA FRANCA. Aż do czwartku uczniom naszej szkoły to nazwisko nic nie mówiło, ale już od czwartku wszyscy uczniowie a szczególnie uczennice wiedzą czym zajmuje się ten człowiek.
Adrian Franc to zawodnik R-STYLE FREESTYLE FOOTBALL TEAM. R-STYLE to światowej klasy grupa freestyle football, której zawodnicy od 2006 roku nieustannie zdobywają tytuły na krajowej i międzynarodowej scenie. Doświadczenie, które zdobyli przez lata pozwoliło na stworzenie show, którym zachwycają publiczność z całego świata!
Nasz gość to wicemistrz świata w tej właśnie dyscyplinie. Spotkanie to było zorganizowane w ramach „Spotkań w piątce”, które cyklicznie mają miejsce w naszej szkole. Pan Adrian zaprezentował naszym uczniom swoje umiejętności, a następnie zaprosił na warsztaty kilkoro uczniów. Świetna zabawa, która towarzyszyła spotkaniu na pewno długo pozostanie w pamięci uczestników.
Może ktoś z Was spróbuje swoich sił w tej wyjątkowej dyscyplinie.
Zainteresowanych odsyłamy do –
www.facebook.com/RStyle Team
www.youtube.com/RStyleCrew
www.instagram.com/R_Style_Freestyle
Danuta Najdek – Białas

 

SAM_2196SAM_2162

20150226_110926

SAM_2168 SAM_2183